kutyaovi, kölyök kutya
Ingyenes Kutyaovi a Városligetben

Tudtad, hogy a kutyák nevelésében és tanításában a legfontosabb időszak a kölyök kor? Ha jól alapozod meg kutyád első pár hónapját, sokkal kevesebb gondod lesz a későbbiekben, mélyebb lesz a kapcsolatotok és gyorsabban fog fejlődni és szocializálódni kedvenced!

A Kutya Ovi foglalkozásai rövidek és pörgősek, hisz a kölykök még könnyen elfáradnak és nem az a cél, hogy kis korban megutálják a tanulást, vagy sikerélmény nélkül térjenek haza.

Mit kapsz a képzéstől?

• Kölyök kutyád megtanul koncentrálni csoportban is
  • Felveszi a szemkontaktust
  • A behívást is megalapozzuk, hisz ez a legfontosabb egy kutya életében
  • Megtanulja a “hagyd” jelentését
  • Elhagyjuk a rossz szokásokat, felugrálás, felevés, rágcsálás, elszaladgálások új dolgokat látva
  • Segítünk a szobatisztaságra nevelésben
  • Felépítjük a motivációt, hogy örömmel dolgozzon veled
  • Előkészítjük az alapfeladatok felépítéséhez szükséges tudását, így sokkal egyszerűbb lesz a későbbiekben tanulni
Mit hozz magaddal?
  • Jutalomfalatot (lehetőleg ne bolti, előre gyártott verziót, hanem apró könnyen nyelhető falatokat, úgy mint virsli, sajt, főtt hús…stb.)
  • Jutalomfalat tartót (hogy könnyen tudd elővenni az újabb falatokat)
  • Fix pórázt (a tanulás közben a flexi póráz zavaró lehet)
  • Oltási könyvet (ez mindig legyen nálad, a városban közlekedve a hatóságok bármikor elkérhetik ellenőrzésre, olyan, mint neked a személyid)
  • Vizet (pláne, ha nyári melegben jössz hozzánk)
  • Játékot (hozd magaddal a kedvenc játékát, amivel szívesen játszik)

A Kutya Ovit is a Városligetben tartjuk. Az oktatás lényege felkészíteni kutyádat a tanulásra, sok sok játékkal és izgalmas élményekkel úgy, hogy közben a kölyökkora se vesszen el!

A Kutya Ovi foglalkozásai INGYENESEN látogathatóak, de regisztrációval kell helyet foglalnod, amit az alábbi linken tudsz megtenni:

Várunk szeretettel Téged és csöpp kedvencedet! A pontos helyszínt megtalálod a Kapcsolat menü pontnál!

A kezdés feltétele nem kor, hanem az állatorvos által ajánlott oltások megléte az utcai közlekedéshez (nem szükséges a veszettség elleni oltást megvárni)!

Ha még nincs meg új kutyád, de már tervezed, akkor is bátran keress meg minket, hogy a szükséges felkészülési lépéseket együtt tegyük meg!

A legfontosabb, hogy Te és kutyád is jól érezzétek magatokat! Itt nincsenek ciki dolgok, vagy hülye kérdések, hanem csak jó kedvű csapatmunka, ahol együtt tudtok fejlődni szőrös kis barátoddal! Gyere és kutyázzunk egy jót!